עוד אחד וגמרנו

ראיתי אתכם עומדים חבוקים, צמודים זה לזו ליד המכונית. אולי ליד המכוניות. אתה תכנס לשלך, ואת לשלך, ותסעו משם לבתיכם. השעה כבר מאוחרת, קרוב לחצות. אתה תשתה פחית בירה לפני שתכנס הביתה, כי היית עם החבר'ה בפאב. את תתקני את האיפור ותיזכרי מה קראת על ההצגה חדשה. אבל אחרי שתחליקו בשקט למיטה, בשקט לא להעיר את הישנים, תחלקו עוד רגע אחד.

אתה תזכור את המכונית שלה נעצרת לידך, לבך פועם בעצמה, נשימתך מתקצרת. הדרך הקצרה אל החדר, כבר יש לך מפתח ביד. פתחת לה את הדלת, ועוד לפני שנסגרה היא כבר היתה בין זרועותיך. אתה תזכור את שדיה נלחצים אליך ואת ידיך החופנות את ישבנה.

את תזכרי איך משכת בפראות את חולצתו מעליו, גומעת בשקיקה את ריחו, טובלת לשונך בפיו, יונקת אותו בצמא. את ידיך שנדחפו אל מכנסיו, תופסות ומרגישות את גברותו מתקשה אליך.

עוד תזכור איך משכת את שמלתה מעל לראשה, חופן את שדיה, מחלץ אותם מחזיית התחרה השחורה שקנית לה ליום ההולדת שלך, יונק אל פיך את פטמותיה הזקורות, מושך מתוכה אנחה ארוכה.

ואת תזכרי כיצד הורדת את מכנסיו, שחררת את זכרותו הפועמת, והעברת את לשונך לכל אורכה, הקפת את הראש ולקחת את כולו לתוך פיך, להתמלא כמעט עד חנק. תיזכרי איך נאחזת בישבנו בשתי ידייך, וטעמת ממנו טיפה מלוחה, ועוד רצית, עוד.

אתה תסתובב במיטתך לצד השני, כי שוב גופך מתעורר – לשונך בין רגליה, פס השיער הדק מדגדג את נחיריך, ריחה משכר אותך, אנחותיה מדרבנות אותך לטעום ממנה עוד, להעביר לשון רחבה לאורך השפתיים ולהרגיש ברטט כשאתה מגיע לדגדגן, מתמקד בו לרגע ואז משהה, וחוזר לטבול את לשונך עמוק בתוכה.

את תתקשי להירדם, התמונה חרוטה בזיכרונך: הוא מעלייך, רגלייך משוכות לצדדים ואת רוצה אותו בפנים עד הסוף, רוצה להרגיש כל סנטימטר שלו ממלא אותך. ידיך אוחזות מתחת לברכייך, ואת מרימה את עצמך אליו, מחככת בו את הדגדגן שלך, שעדיין פועם מהגמירה הראשונה,  ואת לופתת את איברו בתוכך כאשר עוד שיא סוחף אותך.

כבר לא תוכל שלא ללטף את עצמך, להיזכר איך לשונה חקרה את גופך, כמה חם היה פיה כשהחזיקה בו את הביצים שלך, כמה קשות היו פטמותיה שהתחככו  לך בירכיים. כמה יפים היו שדיה תלויים מעליך כשהיא רכבה עליך, ידיך אוחזות במותניה, מסייעות לה לעלות, ומדרבנות אותה לרדת.

את תמצאי את ידך מתגנבת בין רגלייך, מעלה מתוכך את שארית זרעו החם, ומעסה אותה הלוך ושוב במעגלים סביב שפתיך, שוב מרגישה אותו מאחוריך ננעץ בך בעוצמה, בדחיפות הולכת וגוברת, ידיו אוחזות בשדייך, ידייך תומכות בראשך על הכרית הרטובה מזיעה. ישבנך נחבט בו שוב ושוב עד שאת מרגישה אותו קופא, מתקשה בתוכך וממלא אותך בזרעו החם.

אתה תזהר לא לזוז יותר מדי, ולהחניק אנחה אחרונה. תתכרבל על הצד להפליג לתוך שינה מתוקה.

את תטעמי שוב את אצבעותיך, אותו, ברטט תבליעי אנקה ואת שמו, ותגלשי לתוך חלום.

לילה טוב זרים.

2 תגובות בנושא “עוד אחד וגמרנו

תגובות

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s