לבד

היית כל כך לבד, וכל כך היית צריכה זיין. ואני הייתי לבד, יום שישי אמצע הלילה, תקוע במילואים האלה כבר שבועיים, שומר באיזה חור ליד רמאללה. והטלפון חיבר בינינו.

היית נבוכה – לא ידעת איפה להתחיל, אז ביקשתי, וסיפרת לי איך את שוכבת לבד במיטה, מכורבלת מתחת לשמיכה, לבושה בתחתונים ובטריקו. הקול שלך היה מהוסס, אבל רווי חרמנות.

נכנסתי למיטה שלך, זחלתי פנימה מכיוון הרגליים, מחליק פנימה ומעביר לשון לאורך כף הרגל שלך, עולה לאורך השוק החלקה, מתעכב בצד האחורי של הברך, ובסוף דוחף אותה הצידה, מפשק את רגלייך.

אני שומע אותך מתחילה לנשום בכבדות, וכשאני עוצר את אומרת "כן, תמשיך, זה טוב". אני ממשיך – לשוני מטפסת לאורך הירך שלך, חלקה וחמה, ואני כבר מרגיש את החום הנודף ממך. את עדיין עם תחתונים. תחתוני כותנה אפורים, והלשון שלי עוקבת אחרי השוליים שלהם, אבל לא חודרת מתחת. אני יודע למה לחכות. האף שלי מתחכך מדי פעם בתחתונים, כשאני עובר מצד לצד. ריח הייחום שלך ממלא אותי, אבל עדיין הבד יבש.

"אוי אני כל כך רטובה" את לוחשת לי בקול נמוך באוקטבה שלמה – קול שיוצא ישר מהרחם. רק אז אני מעביר אצבע, ומרגיש את הזרם שעובר בכל גופך – התחתונים שלך כבר ספוגים לגמרי. אני משחיל שתי אצבעות מהצדדים ומושך ממך את התחתונים, מתרומם ונותן לך להרגיש את הזין שלי חולף על פני השפתיים שלך, הרגליים שלך מיושרות אל הכתפיים שלי, ואז התחתונים יורדים, וראשי חוזר אל בין רגלייך. הכתפיים שלי דוחקות לצדדים את ירכייך, ואת כבר מתנשמת בכבדות. האצבעות שלך עובדות שעות נוספות, את טועמת ומספרת לי, ואני נזכר באנטרקוט מדיום רייר שאכלתי לפני יומיים.

הלשון שלי מלטפת אותך מלמטה למעלה בתנועות ארוכות ואיטיות, מרגישה כל שערה וכל זיף, נלחצת ומפשקת את השפתיים שלך, חולפת פעם מימין ופעם משמאל. רגע רכה ורחבה ורגע קשה וחדה, נדחפת פנימה עוד ועוד. אני נמנע מהדגדגן שלך. הוא נפוח, ורוצה את תשומת הלב שלו, אבל אני משהה.

הידיים שלי גולשות מתחת לחולצת הטריקו שלך, לאורך מותנייך וחופנות את השדיים שלך חמים ומזמינים, ומשם מתרוממות אל הפטמות הנוקשות שלך. אצבעותי מחליקות סביב הפטמות, מלטפות, מתגרות וצובטות היטב ברגע שלשוני סופסוף מתבייתת על הדגדגן שלך.

את נוהמת עכשיו "כן, ככה, בדיוק ככה אני אוהבת, חזק!" ואני שומע את השיא שלך מתקרב.
אני מרקיד את לשוני סביב הדגדגן שלך במעגלים, מוצץ ויונק אותו בין שפתי. אני מרגיש אותך רוטטת והלשון שלי גולשת למטה, עמוק לתוך הכוס הלוהט שלך, גורפת למעלה וחוזרת להתמקד בדגדגן.

"אאאאההההה" הקול שלך ירד עוד אוקטבה, ומההתנשפות שלך אני יודע שגמרת.

אני ממשיך להקשיב לך נושמת בכבדות עד שאת מסדירה את נשימתך. "אני רוצה את הזין שלך עמוק בתוכי" את גונחת.

"זה לא לטלפון" אני לוחש לך.

את עדיין מתנשפת.

"לילה טוב, אני אעבור אצלך בדרך הביתה".

2 תגובות בנושא “לבד

תגובות

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s