הפעם הראשונה

גמרתי. ובזה נגמרה הקריירה שלי בפורנו. אבל זה לא אשמתי – הייתי תמיד הכי קטן בכיתה, וגם בחטיבה, כשכולם התחילו פתאום לגבוה כל יום בחצי מטר, אני נשארתי קטן, ואפילו שיער לא התחיל לגדול לי. עד כיתה ט' סבלתי. הבנים צחקו עלי, ויותר גרוע, גם הבנות. ואז התחלתי לגדול, ובמקומות מסוימים לגדול, ולגדול ולגדול. ראיתי המון סרטים כחולים, אז מה שגדל לי בין הרגליים לא  נראה לי משהו מיוחד, עד שבטיול השנתי בכתה י' יצא שאיציק ראה אותי במקלחת. מפתיע כמה דבר כזה קטן יכול להפוך נפל לכוכב. אחרי זה, אף אחד כבר לא צחק עלי יותר. פתאום הבנות היו מסמיקות כשהסתכלו עלי וגם תפסתי אותן מסתכלות ישר בין הרגליים  שלי.

ראשונה ראשונה

אפילו החברות של חני, אחותי הגדולה, התחילו פתאום להתעניין בי. פעם אחת מירי באה לבקר אותה, אפילו שאמרתי לה קודם בטלפון שחני בקניון עם ההורים שלי. מירי אמרה שזה לא נורא שחני לא בבית, ושהיא תחכה לה בחדר, אבל היא דווקא נכנסה לחדר שלי. איך שנכנסתי להגיד לה שהיא טעתה בחדר, היא סגרה את הדלת, ואמרה שמספרים שיש לי זין ענק ושאלה אם זה נכון. לא ידעתי מה להגיד. תמיד חשבתי שזה רק נראה לי ככה בגלל שהתחלתי לגדול כל כך מאוחר. והתביישתי להשוות, כי תמיד היו צוחקים עלי, ואפילו התחלתי ללבוש חולצות רחבות, שלא יראו אותו יוצא מהמכנסיים כשהוא עומד, שזה היה רוב הזמן.

הסמקתי קצת כנראה, כי היא צחקה ואמרה שאין לי מה להתבייש, ושאם לא אכפת לי היא רוצה לראות. האמת  היא שכן התביישתי,  בכל זאת היא הייתה השמיניסטית הכי כוסית בבי"ס, ואין אחד שלא היה מת לזיין אותה.  מירי ראתה שאני קצת תקוע, אז היא הורידה את הטריקו הצמוד שהיא לבשה, ואת החזיית ספורט שלה, ואמרה לי שעכשיו תורי. מול השדיים המושלמים שלה, והפטמות הוורודות העומדות שלה, לא הצלחתי בכלל לחשוב, וכמו זומבי הורדתי גם אני את החולצה. רק שהזין שלי עמד כבר כל כך הרבה זמן ששכחתי שהוא עומד ואת הקטע שאני חייב את החולצה. ראיתי אשכרה את העיניים שלה קופצות החוצה, וגם נהיה איזה ריח מוזר אבל נעים כזה.  היא ישר פתחה את הריצ'רץ' של הסקיני שלה, והורידה אותו במכה יחד עם התחתונים. אפילו לא ראיתי אם זה היה חוטיני או סתם.

בחיים שלי לא ראיתי כוס, זאת אומרת לא במציאות, לא חצי מטר ממני ובטח לא כזה שהיה ממש אדום ונפוח. אז גם אני הורדתי את המכנסיים שלי וגם את התחתונים.  מירי ליקקה את השפתיים שלה, ושאלה אם אפשר לגעת. כאילו שמישהו היה אומר לא לאלילה הזאת. היא שלחה יד בזהירות, וסגרה אותה על השורש של הזין. היא אמרה שאין דברים כאלה וסגרה מעליה את היד השניה שלה, ואז שוב את היד הראשונה. ואני נשבע שראיתי משהו נוזל לה על הרגליים.

ואז היא ירדה על הברכיים, והתחילה ללקק לי את הזין כאילו זה היה הארטיק הכי טעים בעולם. והיא עשתה קולות כאלה של חיה מורעבת. ואני כולי לא יודע מה לעשות איתה, פחדתי שתתבאס  ותלך באמצע. תבינו, כשאני מאונן אני מעביר את היד מלמעלה למטה, וזהו בערך. אבל מירי ידעה כל מיני שיטות, היא תפסה בשתי הידיים והחליקה אותן בסיבוב כמו בורג על הזין שהיה כבר רטוב וחלק מהלשון שלה. ואז היא הכניסה את הראש לפה והתחילה למצוץ כאילו אין מחר. מוצצת ועושה לי ביד באותו זמן.

ראיתי את הראש שלה עולה ויורד והיא הסתכלה עלי כאילו היא מחכה  למשהו, אז התחלתי להשפריץ לה בפה, ומהקולות שהיא עשתה, נראה לי שזה בדיוק מה שהיא רצתה. מלאתי את הפה שלה שפיך, והיא שאבה עוד ועוד עם הידיים והפה. אחרי השפריץ האחרון כבר נזל לה מהצד של הפה, אבל כל מה שהיא עשתה זה לנגב את זה עם היד ולשאול אם אני יכול עוד פעם. כאילו, אמרתי לה בטח, אז היא מצצה עוד קצת ואז כשהוא היה שוב קשה כמו אבן היא אמרה לי לזיין אותה.

עוד אף פעם לא זיינתי, אבל ראיתי מספיק פורנו. היא הייתה רטובה ונזלה כמו גלידה בשמש. הזין שלי נכנס בקלות בהתחלה אבל אז היא התחילה לצעוק שאני יזהר עם הדבר הזה ושאני קורע אותה. אפילו שעוד לא נכנסתי חצי. ישר הוצאתי אותו מפחד. היא צחקה ואמרה שעם גודל כזה אני חייב לעשות את זה לאט, או שאני אקרע אותה. אז שוב ניסיתי, הכנסתי את הזין לאט לאט והרגשתי אותה מתרחבת ומתאמצת, אבל אז היא שוב עצרה אותי ואמרה שעדיף שהיא תעשה את זה.  היא השכיבה אותי על הגב ואז היא התישבה  מעל הזין שלי, כיוונה אותו פנימה והתחילה לרדת לאט לאט.

שמתי ידיים מאחורי הראש והסתכלתי איך הגוף המושלם של הכוסית של הבית ספר יורד לאט לאט על הזין שלי. רואה אותו נעלם בתוכה סנטימטר אחרי סנטימטר והכוס שלה נמתח עוד ועוד. היא היתה הרבה יותר טובה בזה ממני. היא כל פעם ירדה קצת, ואז עלתה חזרה. ואז כשהיא ירדה שוב, היא ירדה יותר עמוק. ככה לאט לאט.

השדיים המושלמים שלה מול העיניים שלי, מתנדנדים. הפטמות שלה קשות כמו מחק של עיפרון, עושות שמיניות באויר, ואז קלטתי שהבחורה רוכבת לי על הזין, ואני חושב אם אפשר לנגוע לה בציצים. אז ישר תפסתי את השדיים שלה והתחלתי למעוך אותם ולמשש אותם וללוש אותם, הם היו כל כך נעימים – מוצקים אבל רכים, והפטמות שלה כל כך קשות שכמעט עשו לי חור ביד. תפסתי אותן וגלגלתי אותן בין האצבעות, ופתאום אני רואה אותה מתחילה לרעוד עלי כמו אני-לא-יודע-מה, והכוס שלה ממש סחט את הזין שלי, או בעצם את החצי שלא התייבש בחוץ.

היא המשיכה לנסות להכניס אותי עד הסוף וגמרה עוד איזה פעמיים. הביצים שלי כבר היו מלאות מהמיץ שלה שנזל כמו מים, עד שגם אני לא יכולתי יותר ומילאתי לה את הכוס בשפיך. ואז היא התחילה לבכות ואמרה שבחיים שלה לא ראתה כזה זין, אבל היא לא יכולה יותר.  היא לקחה את הבגדים שלה והלכה.

כנראה שלא היה צריך הרבה יותר מלזיין את הכוסית של בית ספר כדי לקבל הצעות מגונות מכל הבנות בסביבה, במיוחד כשאף אחת לא הצליחה להכניס אותי עד הסוף – לא רגיל, לא בדוגי, לא ברכיבה ולא בשום צורה. האמת, זה כבר נהיה ממש תחרות ביניהן וכבר התחיל לבאס אותי העניין הזה.

ראשונה שניה

פעם אחת שולה, המורה לספרות, שתמיד סיפרו שהיא מזדיינת עם תלמידים הזמינה אותי לשיחה על הירידה בציונים שלי. טוב, הירידה היחידה שהייתה זה הירידה שהיא הביאה לי איך שנכנסתי למשרד של היועצת, איפה שעושים את השיחות עם התלמידים.  ואיך שהיא גומרת לרדת לי, והזין שלי עומד כמו טיל, היא יורדת על ארבע מרימה את התחת ואומרת שעברתי את הבחינה בעל פה ועכשיו הבחינה המעשית ושעם זין כזה עדיף שאני לא אטעה בחור. דווקא נתנה לי רעיון הכלבה, ובכל מקרה היא הביאה לי קונדום.

בהתחלה נכנסתי לה בכוס שהיה באמת רחב  הרבה יותר משל הבנות האחרות, ואז כשהזין שלי היה משומן טוב טוב, התבלבלתי בחור. הייתי בטוח שהיא תצעק עלי, אבל היא גנחה עמוק ואמרה: "מזהה רמז מטרים, 20 נקודות". אין לי מושג מה היא קשקשה אבל את הזין שלי היא קיבלה כמו כלבה מיוחמת. התחת שלה היה יותר עמוק מהכוס שלה אבל היא היתה זקנה מגעילה בת איזה 30, אז בסוף נתתי לה כמה פליקים שתגמור כבר, כי נמאס לי ומירי צריכה לבוא אלי הערב.

עד שהגעתי לצבא זיינתי, אני חושב, את כל הבית ספר. חשבתי כבר לחלק סיכות "גם אני לא קיבלתי עד הסוף".  מזל שהייתי בקרבי, כי כבר די נימאס לי. בסוף יצא שישבתי פעם סמל תורן, והשין גימל שמע עלי מהפקידה של המג"ד, אז הוא נפער עלי פתאום ושאל אותי למה אני לא עושה פורנו. האמת חשבתי על זה כבר מזמן, אבל לא ידעתי עם מי לדבר. המזל שהוא היה מקושר ונתן לי מספר טלפון של חבר שלו. כשיצאתי לרגילה הוא עשה לי מבחן. עאלק מבחן. הורדתי את המכנסיים, הוא התעלף, וקבע לי צילומים יום אחרי.

ראשונה אחרונה

כשהגעתי לצילומים, באיזה מלון בנתניה, היו שם ארבע בחורות. האמת, לא כוסיות משהו. בכל זאת ישראל, אולי אחרי השחרור ניסע להוליווד – שם יש כוסיות אמיתיות. ישר קפצו עלי שאני יוריד את המכנסיים. המחומצנת עם הציצים המשופצים אמרה שהיא חייבת לראות אם הוא באמת כמו שהבמאי אמר, והתחילה לרדת לי.

מרוב זיונים, הייתי כבר צריך שיעבדו עלי הרבה שיעמוד לי. כל כמה דקות היא עצרה ולא האמינה שהזין עוד יכול לגדול. אבל הוא יכול ובסוף היא הסתכלה ואמרה לבמאי: מאמי, אני בחיים שלי לא מכניסה דבר כזה אפילו תשלם לי כפול. הוא התעצבן עליה ורצה להעיף אותה מהסט עד שהיא מצצה לו כי היא רצתה לראות מה יהיה.

התימניה שמעה כפול כסף וישר נדלקה ופתחה רגליים על הגב, העצלנית. עיניים גדולות, כוס קטן. אפילו הבנות בבי"ס קיבלו יותר עמוק ממנה. אחרי שהיא התחילה לבכות שדי, היא לא יכולה יותר, באה הפריקית, שהיה לה הכוס הכי שעיר שראיתי בחיים. היא ניסתה כל מיני תנוחות וזויות שהיא למדה בהודו או תאילנד או משהו. אבל שום דבר לא עזר לה ובסוף אפילו הזין שלי התחיל להתכווץ מרוב זיוני שכל שלה תעשה ככה, תבוא משמה, וכאלה. הבמאי ראה את זה ואמר לה ללכת להביא לו ג'וינט במקום.

על הרביעית לא היית מאמין. נראית כמו איזה דוסית עם צמות והכל, אבל בלי להתבלבל נעמדה על ארבע, הרימה את התחת הלבן שלה באויר והזמינה אותי. האמת כבר לא ממש בא לי, אבל איך שהיא הסתכלה עלי בעיניים של חתולה מיוחמת הדליק אותי מחדש ושוב עמד לי כמו תותח.

נעמדתי מאחוריה על הברכיים וכיוונתי את הזין שלי ישר בין השפתיים של הכוס שלה. ירקתי עליו שיכנס יותר טוב. איך שהזין נגע בה, היא נתנה בקונטרה והזין שלי נכנס כמעט עד החצי לכוס הכי חם והכי רחב שעשיתי. היא סובבה את הראש אלי בחיוך רעב וליקקה שפתיים, יש עוד מקום מאמי, תכנס בי חזק. יצאתי קצת לקחת תנופה ונכנסתי חזק.

הבנות התאספו להסתכל על רחלי, ככה שמעתי שהבמאי קרא לה, היא היתה חדשה שם, פעם ראשונה בסרט. התימנייה ישר התחילה להתחרמן עם  המחומצנת. כנראה שתיהן יותר בקטע של בנות, לפי איך שישר הידיים שלהן הלכו לכוס אחת של השניה. הפריקית באה לעזור וליקקה לי את הזין שיכנס יותר חלק. תפסתי את רחלי במותניים ותקעתי אותה שוב ושוב, כל פעם היא נפתחה עוד טיפה. ואז היא עצרה אותי, קרצה לי שהיא עושה משהו אחר, וזחלה קדימה על ארבע, עד שכל הזין יצא ממנה. התבאסתי כי כבר הצלחתי להכניס כמעט את כולו.

היא אמרה שצריך לתת לגרביטציה לעבוד והשכיבה אותי על הגב. לא ראיתי שם עוד בחורה, אז אולי קוראים לה רחלי גרביטציה בכלל. בהתחלה היא עמדה בפישוק מעלי, והשוקו-וניל החזיקו אותה בידיים משני הצדדים. ואז היא כופפה ברכיים והתחילה לרדת לאט לאט. הפריקית שישבה בין הרגליים שלי ולא הפסיקה ללקק את הזין, כיוונה אותו עכשיו ישר למעלה. שמעתי את הכוס הרטוב של רחלי בולע את הראש של הזין שלי, ואז היא גנחה וירדה עוד סנטימטר. ככה היא המשיכה גניחה, מנוחה שהכוס יתרחב, ועוד סנטימטר בפנים. ועוד פעם, גניחה-מנוחה-ירידה, כמו מעלית שבת.

פתאום אני קולט שהבנות האחרות מתחילות להתלהב. הפריקית עזבה את הזין שלי והתחילה ללוש לדוסית את התחת, עוזרת לה להרחיב את הפישוק. השתיים האחרות החזיקו אותה בזרועות ודאגו שהיא לא תיפול, אבל גם התחרעו לה על השדיים וליקקו לה את הפטמות. ורחלי היתה כולה מרוכזת בשיפוד שנכנס לתוכה עוד ועוד, והמיצים שלה נזלו עלי כאילו אין מחר.

ואז, בפעם הראשונה בחיים שלי, הרגשתי כוס עוטף את כל הזין שלי. הרגשתי אותו חם ורך, עוטף ומחליק על הסנטימטרים האחרונים, ואת השפתיים נצמדות לבטן. כבר שכחתי איך כוס מרגיש בפעם הראשונה. חם ורך ורטוב ומתוק.

גמרתי כמו שבחיים שלי לא גמרתי. ולא היה אכפת לי מהבמאי המעאפן שצעק לי מה זה אני גומר בפנים, ולא היה אכפת לי מהבנות שלא האמינו שהמפלצת שלי כולה בתוך רחלי, ולא היה אכפת לי מהשוק על הפנים של רחלי כשהשפיך החם שלי השפריץ כל כך עמוק בתוכה שראו את הבטן שלה זזה. רק הרגשתי כוס בפעם הראשונה  – עד הסוף.

4 תגובות בנושא “הפעם הראשונה

    1. סיפור חדש יהיה בקרוב.
      לגבי סליזי, אין לי קשר אישי עם מנהלי האתר. אני מנחש שהחיים דרשו מהם לעסוק בדברים אחרים.

      אהבתי

תגובות

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s