פגישה

זו הייתה הפעם השלישית שהיא גמרה היום, והוא עדיין לא נגע בה בכלל. השדיים שלה עלו וירדו בכבדות עם כל נשימה. הפטמות היו זקורות עד כאב, אבל הרטיבות הבלתי נגמרת שניגרת מתוכה על ירכיה, הרטיבות שלא פסקה לרגע מהבוקר – היא זו שהטריפה אותה.

הפעם הראשונה שגמרה, היתה אחרי שקראה את האימייל שלו. הוא סיפר לה איך שכב עם אישתו וכל הזמן העיניים שלו היו עצומות והוא דימיין אותה מתחתיו. איך כמעט צעק את השם שלה כשגמר. הוא שכב איתה רק כי כבר הרבה זמן לא שכבו, ועכשיו יטוס ויעדר לזמן רב. שכב איתה כדי שלא תחשוב שמזמן כבר לא שכבו והוא בארץ רחוקה.

היא יכלה לראות אותו בעיני רוחה, כמעט הרגישה אותו בתוכה, גונח ואומר את שמה. ככה גמרה בפעם הראשונה.

הפעם השניה שגמרה, היתה כשהתקשר אליה מעצירת הביניים ברומא. הקול שלו כל כך קרוב. הוא תאר לה איך יפגשו. איך יפשיט מעליה את החולצה, ואז את המכנסיים, את הנעליים קודם – לא פיספס אף פרט קטן. תיאר איך ילקק את עורפה בשעה שידיו יחפנו את שדיה ויצבטו את פטמותיה עד שיזדקפו – הן כבר הזדקפו אמרה לו. לחש לה איך ישחיל את הידיים לתוך החזייה מלמטה והידיים שלו יהיו חמות ונעימות. סיפרה לו איך תצמיד אליו את ישבנה, עד שתרגיש את הזין שלו מתקשה ומתיישב בדיוק בחריץ. הוא כבר עומד, גילה לה.

הידיים שלה החליקו לתוך התחתונים, כמו שהידיים שלו יעשו, וליטפו את השפתיים החיצוניות, עד שהן נפרדו וחשפו את הקפלים העדינים של הפנימיות. הוא יטעם את הצוף שלה – ככה הוא קרא לזה – על אצבעותיו, והיא תארה לו בדיוק את הטעם שחשה על לשונה. ואז אצבעותיו – אצבעותיה – גלשו פנימה לתוכה, סבבו את הדגדגן התפוח, וכל הזמן קולו מלטף אותה, ולשונו מציירת דגמים מורכבים על אוזנה. ככה היא גמרה בפעם השניה.

הפעם השלישית היתה עכשיו, ממש עכשיו. רק נכנסה לחדר הזה, ופשטה את כל בגדיה. שימצא אותה כמו שהשאיר אותה. המיטה היתה קרה. עכשיו כבר לא. לפני שעה נחת, ועוד מעט, ממש עוד מעט יהיה כאן, לידה, איתה, בתוכה. ועד שיגיע מילאה את החדר בניחוח האישה שלה.

מפתח מסתובב בחור המנעול, הדלת נפתחת. קודם נכנסת המזוודה, ואחר כך הוא. קודם היא מזנקת מהמיטה ואחר כך הוא אוסף אותה אליו ומתלונן שעכשיו כבר לא יוכל להפשיט אותה. קודם היא מנשקת אותו בשביל כל הזמן שהיה רחוק, ואחר כך הוא מרים אותה, ככה בקלות, ומושיב אותה על המיטה. הוא רוצה לנשום רגע, וגם לשתות, אז היא הולכת להביא לו מים, ועד אז שינשום כמה שהוא רוצה.

טוב שלקחה את הזמן, כי עכשיו הוא כבר עירום כולו, יושב על קצה המיטה ומחכה לה. היא צוחקת כי הזין שלו קופץ ומציץ מעל הירכיים. מביט למטה, גם הוא צוחק. צוחק ומושיט ידו אליה, מושך אותה אליו. הצחוק נעלם בבת אחת כשהוא מחליק לתוך הרטיבות שלה, חוזר הביתה אחרי העדרות ארוכה מנשוא. לא רק הצחוק נעלם. גם הנשימה.

כשהם נזכרים לנשום שוב, גופיהם מאוחדים וכרוכים זה בזה. רגליה שלובות מאחורי גבו, ידיהם ממששות כל פיסת עור חשוף, בודקות שהכל אמיתי. לשונותיהם רוקדות, מתפתלות, פולשות ונסוגות לסרוגין. החום היוקד בתוכה ממלא אותה ומתוך פולחן עתיק האגן שלה מתחיל לרקוד, בתחילה לאט, אך עם כל גניחה עמוקה שרוטטת בחזה שלו, עם כל הברה של שמה שמלטפת את עור התוף שלה, הקצב מתגבר ומתגבר עד שהזרע החם מתפרץ בתוכה והיא יכולה לגמור בפעם הראשונה.

4 תגובות בנושא “פגישה

תגובות

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s