שמנה

חרמנית ושמנה, זה מה שהיא. או שמנה וחרמנית, תלוי איך מסתכלים על זה. בכל מקרה הטיפוס המעייף לקומה השלישית נגמר והיא עומדת מתנשפת ומזיעה מול הפלדלת והופכת את התיק למצוא את המפתחות. כשנסגרת אחריה הדלת, דבר ראשון היא משחררת את החזייה הלוחצת והשדיים מתפרצים החוצה בהקלה.

עכשיו למשל, היא חרמנית ושמנה. הרבה יותר חרמנית משמנה. בגלל זה היא הולכת למטבח, מוציאה את הפיינט בן אנד ג'ריס שחיכה לה בסבלנות, מתיישבת עם כף ליד השולחן הקטן ולאט לאט ממלאת את החור שיש לה בבטן. אם תגייס קצת קור רוח היא תדע שזה הדבר האחרון שכדאי לה לעשות, אבל למי יש קור רוח אחרי השיחה הזאת.

היא עובדת בשירות לקוחות טלפוני, מה שמתאים לה מאוד, כי אף אחד לא צריך לראות אותה, והקול שלה נעים במיוחד. כמה פעמים כבר הציעו לה עבודה בשיחות ארוטיות, אבל זה תמיד נראה לה פאתטי, וכל פעם שחשבה על החרמנים שמתקשרים, לא יכלה לעצור את הצחוק.

לקח לה קצת, אבל אחרי השיחה השלישית היא קלטה שהוא מתקשר סתם. כלומר, לא סתם, הייתה לו סיבה. סיבה שבכלל לא הייתה קשורה למוצר שלהם. בשיחה הרביעית כבר לא היה טעם להעמיד פנים והם סתם דיברו על כל מיני דברים. עכשיו כבר שבועיים עברו והשיחות שלהם מזמן נהיו רק על דבר אחד.

דווקא הקול שלו לא היה מיוחד בכלל. רגיל כזה, ששומעים כל יום ברחוב. מה שעשה אותו מיוחד היה הדברים שאמר ואיך שאמר אותם. בהתחלה, כשהבינה לאן זה הולך הזהירה אותו. היא אמרה לו שאולי הוא מדמיין דברים שהם לא אמיתיים. כשזה נהיה יותר רציני, אמרה לו שהוא לא ירצה אותה כשיראה אותה, שהיא שמנה.

הוא לא אמר לה שהיא בטח לא, ושהיא סתם אומרת. הוא פשוט אמר שלא אכפת לו. והוא המשיך להתקשר אליה גם כשסיפרה לו איזה מידה היא לובשת. אולי הוא לא מבין במידות של נשים, חשבה אז, אבל הסכימה לתת לו את הסלולרי שלה.

הגלידה מחליקה במורד הגרון רכה ומנחמת כמו שרק גלידה יכולה להיות. היא מלקקת את הכף וחושבת על התמונה ששלח לה לטלפון. הכף כל כך קרה ושטוחה, והזין שבתמונה כל כך עבה וגדול ובטח שהוא לא קר כמו הכף. אי אפשר לדעת לפי תמונה, היא אומרת לעצמה. תמונות משקרות. היא יודעת. פעם כבר נפלה בפח הזה.

אבל בכל זאת. המחשבה על הזין הזה בתוכה, על זה שקיימת האפשרות הזו בכלל, גורמת לה להנמיך את ההגנות. חוץ מזה, לפני שסגרה את הטלפון כשנכנסה לבניין, הבטיחה לו ועכשיו אין לה ברירה. היא מניחה את הכף וזורקת לפח את המיכל הריק. מתי בכלל הגיעה לקרקעית?

היא נכנסת לחדר השינה שלה וסוגרת את כל הווילונות. עדיף שהתמונה תהיה קצת חשוכה. היא מכוונת את עדשת הטלפון אל המראה, ומצלמת. אחת עם החולצה, אחת בלי החולצה, הפטמות שלה עומדות כל כך שהיא חייבת ללטף אותן קצת, אבל זה שטות כי הנזילה בין הרגליים רק מתגברת, והאצבעות שלה הולכות מעצמן אל השפתיים הנפוחות ומחליקות פנימה והחוצה, מהר יותר ויותר והדגדגן גם נדחף אל בין האצבעות החלקלקות שלה ועוד קצת… קצת… והרגליים שלה מתחילות לרעוד תחתיה עד שהיא מתיישבת על המיטה מתנשפת.

הטלפון שלה מזמזם. אוי. הטלפון שלה. מה עשתה איתו? היא מנגבת במהירות את האצבעות על הסדין ולוקחת אותו לבדוק. שיט. שיט-שיט-שיט. היא לא התכוונה בכלל לשלוח את התמונות האלה, רק את זאת שיצאה בה חצי נורמלית. טוב לפחות הוא מספיק נחמד לא להיעלם סתם. גם זה כבר קרה לה.

לפני כמה שנים זה היה? עוד לא היה לה סמרטפון, רק הלפטופ עם המצלמה המעאפנה. הם התכתבו המון זמן בפורום ואחר כך בצ'אט. פעם ראשונה שעשתה דבר כזה והלב שלה דפק כמו הפטיש אויר ברחוב ששיגע אותה כבר מלא זמן. היא ליקקה אותו בדיוק כמו שרצתה להיות מלוקקת בעצמה, כל תנועה, כל גניחה וכל עצירה. הכל היה במילים לוהטות על מסך מואר, אבל זה לא שינה כלום, זה לא הרגיש לה פחות אמיתי מהמפל בין רגליה, ומחלון התמונה הקטן שהראה את הראש האדום הנפוח מציץ ומתחבא בתוך האגרוף שלו הסגור.

איזה טריפ של כוח זה היה כשראתה את הנוזל הלבן מתיז מקצה הזין שלו. היא דמיינה את הנוזל החם על קצה לשונה, על פניה, ועל שדיה החשופים בדיוק כמו בסרטונים שהיה שולח לה. היא קראה על המסך איך הלשון שלו מטיילת על גופה ואיך הפה שלו יונק את הפטמות שלה וכבר הייתה בחצי הדרך לגמור כשהזין שלו נכנס עמוק לתוכה והוא ביקש שתדליק גם את המצלמה כי הוא חייב לראות אותה גומרת.

אחרי זה למדה לא להפעיל מצלמה, המניאק רק ראה אותה ופתאום היה חייב ללכת כי דפקו לו בדלת, והיא נשארה ככה, וכל החמימות שמילאה אותה הפכה לגוש קרח.

ועכשיו. עכשיו אולי שוב דפקה לעצמה הכל, כי דווקא היה בסדר ככה רק לשמוע אותו גומר ומגמיר אותה. היא מרימה את הטלפון בחשש, ובכלל לא בטוחה שהיא קוראת נכון, אז היא קוראת שוב. אין מצב שהוא חושב שהיא כוסית. היא הכי לא כוסית שאפשר.

היא יודעת שזו טעות. היא כל כך בטוחה שאי אפשר שבאמת יהיה מישהו שירצה אותה ככה ועוד אחרי שראה את הבטן הזו שלה ואת השדיים הנשפכים. היא כבר לא יודעת אם היא יותר שמנה או יותר חרמנית כשהיא מסכימה שיבוא אליה. בכל מקרה היא טסה לאסוף את כל הבגדים מהרצפה ולטאטא ולרחוץ כלים ולשים נרות עם ריח עוד לפני שהיא מתקלחת ומגלחת ועוד מעט כבר עשר והדירה בקושי נראית סביר אז היא סוגרת את כל הדלתות שאפשר ומזיזה עוד כמה דברים, כי הוא כבר למטה ומצלצל באינטרקום.

הוא לא נותן לה הזדמנות להתנצל על הבלגן כי הלשון שלו כבר עמוק בתוך הפה שלה, והידיים שלו שמקיפות את כולה בכזאת קלות כבר נמצאות בכל מקום והיא מרגישה את הזין שלו פועם מול הבטן שלה והרגליים שלה נמסות. התחת שלו כל כך מוצק שלא אכפת לה בכלל שהוא לא מסתדר עם החזייה שלה, היא לא מתכוונת להוריד את הידיים שלה כדי לעזור לו, רק להוריד לו את המכנסיים כי היא כבר מתה להרגיש את הבשר החם שלו בידיים שלה.

הזין שלו בדיוק כמו בתמונה. היא חושבת על הכף מהגלידה שבכלל הרבה יותר קצרה מעמוד הבשר החם הזה שמול פניה, ומתחילה ללקק מלמטה למעלה ונזכרת שהוא אוהב שמוצצים לו את הביצים אז היא יורדת בחזרה ושואבת את הכדורים השעירים לתוך הפה שלה והיא שומעת אותו נאנח בקול והידיים שלו בתוך השיער שלה מדרבנות אותה להמשיך והאצבעות שלה חופרות בלחיים התפוחות של התחת שלו כאילו אין מחר.

המיצים שלה זורמים חופשי והוא צריך לקלף ממנה את התחתונים שדבוקים לעור הרגיש שגילחה במיוחד בשבילו. הגרון קצת שורף לה מהטעם של השפיך ואולי זה מהקולות שהוא מוציא ממנה עם הפה שלו שכל כך חם ועם הלשון הזאת שנמצאת בכל מקום בבת אחת. היא כבר לא יכולה יותר ורוצה אותו בתוכה אבל הוא לא נותן לה ומגמיר אותה עם הלשון אפילו שהרגישה עם הרגל שהזין כבר עומד שוב.

הרגליים שלה הכי מפושקות כשהוא נכנס לתוכה וכל הגוף שלה גלים גלים מהדחיפות שלו. השדיים שלה משתוללים לכל הכיוונים ולפעמים זה נשמע כאילו הם מוחאים לו כפיים כי כל הזיעה שלה מדביקה אותם קצת אחד לשני לפני שהם נפרדים. אפילו החור של התחת שלה כבר רטוב מהמיצים שנוזלים מהכוס וקצת מדגדג וקצת מביך כמה שזה נעים לה. אבל הכי היא מרגישה שהוא ממלא את החור הזה שבתוכה סופכלסוף והיא כבר חושבת על כל הגלידה שלא תאכל יותר, כשהמוח שלה נכבה והיא לא יכולה יותר לחשוב על כלום, רק להרגיש את העמוד הלוהט כותש אותה ואת החשמל שיוצא שם עמוק מבפנים ומעיף אותה לשמיים.

כל כך טוב לה שלא אכפת לה כלום והיא מסתובבת על ארבע שיזיין אותה גם בתחת כמו שביקש, העיקר שתרגיש את השפיך החם שלו בתוכה ולא נורא שקצת כואב לה בהתחלה כשנכנס כי מאיפה לו לדעת שהיא בכלל בתולה שם. בכל זאת היא מנסה להרטיב שם קצת עם מיץ מהכוס שלה והוא מבין ויורק גם ואז זה נהיה יותר טוב. הידיים שלו צובטות את השדיים הכבדים שלה וכל הכאב הזה חדש ולא מוכר לה, אבל אז הוא שוב נוגע בה בדיוק במקום הנכון והיא עפה כל כך חזק שאין לה כוח יותר והיא רק נופלת קדימה ומרגישה את השפיך הרותח שלו על כל הגב שלה ועל התחת וקצת עצוב לה כי רצתה את כל זה בתוכה.

היא מראה לו איפה המקלחת, אבל לה אין כח לזוז עם כל הזרמים שהיו לה בגוף וגם אין לה חשק לשנות שום דבר מאיך שהגוף שלה זרוק עכשיו, שבע כמו שאף פעם לא היה. כשהוא חוזר ויושב על המיטה לידה, היא מסתכלת עליו ופתאום בא לה להתכסות, שלא יראה איך היא יותר שמנה מחרמנית עכשיו, אבל כל השמיכה מתחתיה ונהיה לה קר איפה שקודם היה כל כך חם, אז היא מבקשת ממנו שילך עכשיו כי עוד מעט יש לה משמרת אפילו שאין לה באמת.

היא מסתכלת עליו אוסף את הבגדים מהרצפה והזין שלו מתנדנד בין הרגליים כשהוא הולך ככה, ובאותו רגע היא חושבת שאולי חבל שהוא הולך, אבל אז הוא שוב מסתכל עליה ואין לה איך להתחבא. היא חושבת שהוא יודע ששיקרה לו ואולי קצת נעלב, רק שהיא חייבת שיעוף כבר משם כי מה זה הבכי הזה שפתאום עולה לה ויש לה עוד פיינט אחד של בן אנד ג'ריס במקפיא.

8 תגובות בנושא “שמנה

תגובות

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s