הצעצוע של חלי

הישבן שלו היה הדבר הראשון שמשך את תשומת ליבה – קטן ומוצק, ובעיני רוחה כבר נעצה בו ציפורניים רעבות. הדבר השני בו הבחינה היה גב רחב שהתרומם מאותו בסיס איתן והסתיים בכתפיים חסונות. בדבר השלישי הבחינה כשהסתובב, אוחז בשלוש כוסות מקציפות של בירה בכל יד. כן… אצבעותיה החליקו לאורך שרשרת זהב דקיקה שצללה למעמקי המחשוף. בהחלט. חלי בלשה אחריו במבטה. השולחנות בפאב הכפרי היו עגולים וקטנים. נדרשו שניים מהם לאכלס את החבורה הגועשת אליה הצטרף. לא רחוק מהם, איתרה שולחן צדדי, שעדיין היה פנוי. מאחוריו יכלה לעקוב אחרי המתרחש מבלי למשוך תשומת לב. היא ערסלה כוס יין ארוכת גבעול והאזינה בסבלנות.

דווקא היה מעניין לשמוע את הגולנצ'יק מספר איך דפק ציוד מהאפסנאי הדפ"ר ואיך הבחור השזוף מדי שכנע את המם-מם לשחרר אותו גם השבת, אבל עוד יותר מעניין היה לדמיין את מה שקורה מתחת לחולצה של הפר הצעיר, שנראה קצת חסר סבלנות, ולא הפסיק להתעסק עם הסלולרי שלו. הבנות הראשונות שהצטרפו לשולחן נוטף הטסטוסטרון תססו בין הבנים כמו טיפות מים בשמן רותח. לשמחתה, הסלולרי עניין אותו יותר מהבחורה שופעת החזה שאימצה בירה אקראית מהשולחן. היא התיישבה על כיסא שהזדרזו להביא לה, ונאנחה בדרמטיות למראה הנשנוש ההדדי שפצחו בו חברתה והשזוף. היא לא הייתה היחידה. בוטן מכוון היטב קטע את המפגש הנלהב מדי.
"מה זה?" המתולתלת קפצה מהצוואר הצרוב בו היתה שקועה, "מי זה היה?"
"תנוחו רגע. קרן, יש לך מושג מה עם חברה שלך? לא מצליח לתפוס אותה."
"אסנת?" קרן התיישרה, ומשכה את ידה אל מחוץ לחולצה הגברית, "מה, היא לא אמרה לך?"
"לא."
"נכון הדודים שלה – הדוסים? אז יש להם שַׁבָּת בר-מצווה או משהו כזה."
"סאאמק. מאיפה הביאה לי עכשיו בר-מצווה?"
"אחשלנו!" חבטה חברית נחתה על גבו של הפר הצעיר בעצמה שגרמה לחלי להתכווץ. "לא סתם בר-מצווה, שַׁבָּת בר-מצווה הביאה."
"מה אתה מתבאס?"  עלה גל צחוק ידידותי מהשולחן, "כולה הלך'ךָ הסופ"ש."
"סאמ-אמק! לא מספיק סגרתי שבת שלישית?" סינן ובעט את עצמו מהשולחן. "שלישית!" הוא התחיל לפסוע הלוך ושוב, אגודליו מתרוצצים שוב על מסך הסלולרי שלו.
כמעט קל מדי. חלי כבשה חיוך, והתרגשות קטנה חלחלה במורד בטנה. נגיעות קלות של בושם במקומות אסטרטגיים, כוס יין ריקה ביד, הצרור של הג'יפ, וקדימה.
"מצטער. לא הסתכלתי לאן אני הולך." אצבעות חזקות סגרו על זרועה, מייצבות אותה, "הכל בסדר?"
"לא קרה כלום. רק…" היא התכופפה לאסוף את הצרור מבין רסיסי זכוכית, "מכה קטנה באגו. שום דבר שאי אפשר לתקן."
היא אהבה את הישבן שלה, את מבטי ההערצה שהיה מושך, ובמיוחד נהנתה עכשיו מזוג עיניים מסוים שליווה אותו כל הדרך אל הבר. מקפידה להתקשות מעט בטיפוס, התיישבה על כיסא גבוה והטילה ברעש את המפתחות על הדלפק. הברמן, שהתעניין דווקא במחשוף שלה, הסתיר את דופן הזכוכית של מדפי המשקאות והסיח את דעתה מההשתקפות שעניינה אותה יותר מאשר היין הלבן שמזג לה.
"אולי עדיף להרגיע עם זה קצת?"  הישבן ההדוק התמקם במושב הסמוך והדופק שלה האיץ קלות למראה השרירים שנעו בהרמוניה נטולת מאמץ.
"ואולי לא."
היא לגמה מהיין, מתענגת במופגן על טעמו. "אם אתה מתכוון לשבת פה," הושיטה אליו יד רכה, "אז אני חלי."
"יוסי."
"נעים מאוד." גם היד המחוספסת שעטפה בחום את ידה היתה נעימה מאוד. היא הסיטה מצווארה קווצת שיער בהירה, מלפפת אותה בין האצבעות. "אז מה בדיוק רצית להרגיע?"
"עם זה," הוא הצביע על היין. "כלומר, אם את לא רוצה לעוף פה בסיבובים אחר כך."
"אתה דואג לי?"  חלי השחילה אגודל מתחת לשרשרת הזהב שלצווארה והסיעה אותה הלוך ושוב.
"ז'תומרת, את בטח נהגת מעולה והכל," עיניו נדדו אל התליון ששיחק אתו מחבואים בתוך המחשוף, "רק שהכביש פה ממש מסוכן למי שלא מכיר."
"אה. מכיר כמוך, אתה מתכוון?"
"לא. באמת." הלחיים שלו נעשו אדומות. "קורות פה מלא תאונות."
"אני בטוחה." חלי הרפתה מהשרשרת, הציצה במסך הסלולרי שלה ונאנחה.
"הכל בסדר?"
"תגיד, יש לך מושג במקרה איפה זה 'בקתה באורנים'?"
"בקתה במה?" הגבות של יוסי התכווצו. "אה… את בטח מתכוונת לצימרים של יעקב."
"יעקב? יכול להיות. האמת, אין לי מושג. אני מחכה פה לחברה שהזמינה את החדר, אבל," נופפה בסלולרי, "היא בדיוק הבריזה לי."
"קטע."
"מה קטע?" חלי לגמה מהיין וטרקה את הכוס על הדלפק. "עכשיו גם אני לבד, וגם צריכה למצוא את הבקתה הזאתי באורנים."
"לא התכוונתי ככה." הידיים הגדולות החליקו על הג'ינס שידע ימים טובים יותר. "קטע, כי גם לי החברה דפקה ברז."
"מה אתה אומר?" חלי ניגבה טיפת יין שקופה מזווית הפה, מסתירה חיוך, "באמת קטע."
"אז כאילו זהו?" הוא קבר את הטלפון שלו עמוק בכיס. "נתקעת פה לבד?"
"נראה ככה." אצבעותיה טיילו על מפתח ארוך. "ואני, נראה לי, כבר במצב למיטה."
"אולי," עיניו השתהו לרגע על החבורה הקולנית שעזב. "אולי בעצם עדיף שאני ייקח אותך? כלומר, לצימר."
"אולי באמת." חלי קמה, החליקה את שמלתה הקצרה ויצאה אל החניה, משאירה את המפתחות על הדלפק וליוסי הזדמנות לארגן מחדש את המפשעה.
הדרך הצרה התפתלה בין אורנים גבוהים. עם כל פניה מהירה של הנהג הצעיר, ועם כל מהמורה, כתף פגשה בכתף, גישוש מהוסס, שהלך והתארך בכל מגע אקראי. כתף הפכה לזרוע, מרפק נגע בשד. חלי חייכה לעצמה למראה האצבעות הארוכות מתהדקות על ההגה כשידו מצאה את העור החשוף של ירכה. היא פישקה קלות את רגליה בדיוק כשעברו את שלט הכניסה, והג'יפ בלם בפראות, גורס את חצץ החניה.
שביל אפלולי הוביל אל בקתה מבודדת והתארך עד בלי סוף. המפתח, שחיכה בסבלנות בחור המנעול, גילה התנגדות לא ברורה. דלת העץ נסגרה מאחוריהם בטריקה. יוסי הרים את שמלתה הקצרה וקרע מעליה תחתונים רטובים מאוד. פתאום הזין שלו היה בחוץ. זקוף, זועם וקצר רוח. הוא הצמיד אותה אל הקיר כמעט באלימות, וגם הרגל שלא הניף באוויר ניתקה מהרצפה. באבחה אחת נדחק לתוכה וכמעט מיד הציף אותה זרע חם.
"אני…" התנשף והניח אותה בחזרה על הקרקע, "מצטער. לא יודע מה ק-" חלי הניחה אצבע על שפתיו. שלא כמוהו, ידעה בדיוק מה קרה, וידעה גם שזו רק יריית הפתיחה.
"רצית לקחת אותי למיטה, לא?" היא משכה מעליה את השמלה בתנופה שהצניחה אותה על ראשו, סובבה אליו את ישבנה העירום, ובדרכה לחדר השני, הושיטה יד מאחורי גבה לשחרר את תפס החזייה.
"אבל…" טיפה לבנבנה גלשה מקצה הזין, מושכת אחריה קור דקיק, אטית כמו המוח שנשאר בלי חמצן, "חשבתי שהתכוונת לישון…"
"אם זה כל מה שבא לך לעשות." חלי משכה בכתפיה והסתובבה, שדייה החשופים מיטלטלים מול עיניו. "אני מבינה." היא העיפה את החזייה בקשת מדויקת, וצחקקה כשזו נתלתה על האיבר המתוח. "בטח חסרות לך שעות שינה."
"כן.  ז'תומרת, חסרות, אבל…"
"אבל מה?" חלי אספה באצבעה טיפה שגלשה במורד ירכה וליקקה אותה.
יוסי נחלץ בגמלוניות מהג'ינס שנערם סביב קרסוליו, ומשך מעליו גם את החולצה. היא התבוננה במחזה בשעשוע. גופו היה חסון ומשורטט, גוף של אתלט, לא של משקולן. גם לא שעיר מדי, ציינה לעצמה בסיפוק והשתרעה בחתוליות על המיטה מבלי לנתק את עיניה מהזרג שהתנשא מעל אשכים גדושי הבטחות. היא כופפה ברך ונדנדה אותה בקוצר רוח, ערוותה מבהיקה בוורוד. בוא לאמא, חלפה בה מחשבה תוך שהיא מלטפת את שדיה הרכים.
"יש לך עוד 'אבלים' או שאתה בא?"
חם וקשה הוא היה בתוכה. חלי עצמה את עיניה והתמסרה לחיוניות הנערית של חלציו. העכוז שלו עלה וירד בין ירכיה כמו בוכנה, שוגל אותה בדבקות, בועל אותה, מזיין אותה בלי מנוחה. בגלל זה אהבה אותם צעירים, מה שאין להם בסיבולת יש להם בהתאוששות, וזה התאושש כבר כמה – שלוש, ארבע פעמים? נוזלים נגרו ממנה, נקווים תחתיה בשלולית. זרע מהול בנקטר, מי מעיין הנעורים. חם וקשה. בדיוק מה שהייתה צריכה. כל אחד בנפרד יש לה בבית, אבל את זה… אוה… את זה… היא גנחה שוב בקול, מרגישה את הזין עמוק, מתדפק על דלתות רחמה. גבה התקמר וכל ישותה התנחשלה והשתברה על התורן, רוטטת, מתעוותת, ופולטת אותו אל שיא משלו שהמטיר על בטנה מטחים של זרע לוהט.
שאיפה.
נשיפה.
שאיפה ואז נשיפה.
עם כל התרחבות של בית החזה, אספה את עצמה עוד קצת, מחזירה לעצמה את האוויר שנקרע ממנה בסערה. עוד שאיפה ועוד נשיפה. הפר הצעיר היה שרוע על גבו, מותש ושבע. עיניו היו עצומות, והזין רטוב ושמוט ברפיון על צידו.
אויר קריר התגנב פנימה דרך חריץ בחלון, מצנן את השלולית שעל בטנה, ומכריח אותה להתרוקן. כשחזרה, מצאה את ראשו מוטה, פיו פעור קלות ואישוניו מתרוצצים תחת עפעפיים סגורים. מעניין על מה הוא חולם, חשבה בדרכה אל המבואה לטפל בדברים ששייכים לעולם אחר, עולם בו היא נאלצת לקשט את זרועו של בעלה ולנהל את חיי החברה שלהם בתמורה לחופש הדדי.
זמן מה אחרי שסיימה את ענייניה, התיישבה למרגלות המיטה ועיינה בגופו של הגבר הצעיר. החל מהבוהן האמצעית שבלטה קצת מצחיק, דרך האיבר שנח ברכות על שק אשכים רפוי בין ירכיים מוצקות, עבור בבטן המשורטטת והחזה הרחב ועד לפנים השלווים כל כך. היא הייתה מרוצה, אבל עכשיו רצתה להמשיך לשחק. היא התרוממה מהשטיח המחוספס, ונעמדה חרישית ליד ראש המיטה. אצבעותיה ליטפו את ערוותה, טובלות ברטיבות שנקוותה שם. "לא למדת כלום בטיולים שנתיים?" לחשה, ספק לעצמה, ועיטרה את שפתו העליונה בשפם ריחני.
כל כך קל להפעיל אותם, התמוגגה ממראה הגברבר השקוע בשינה, לא מודע עדיין למה שמתרחש בחלציו. היא התבוננה באיבר נפרש ומתמתח, מתמלא ומתרומם עד ששק האשכים ניתק ממנו בדביקות עסיסית ונאסף אל עצמו, דוחק בזין להזדקף למלוא תפארתו.
תוהה, בינה לבינה, באיזה שלב יתעורר, עלתה על המיטה וכרעה מעל עמוד הבשר הזקור. ערוותה נפשקה סביבו, שפתיה עטפו את הראש התפוח ורק המלמול שעלה לפתע משפתיו קלקל את הרגע. אין לה זכות לכעוס וגם לא כוונה כזאת, ועדיין, השם 'אוסי' נכנס לה מתחת לעור.
חלי נשמה עמוקות והמשיכה לגלוש במורד האיבר, מודדת את רפרוף עפעפיו. היא התענגה על כל סנטימטר של בשר חם וקשה, וכשהתמלאה כולה ואחוריה נחתו ברכות על ירכיו, רטטו העפעפיים פעם אחרונה ונפקחו. היא הידקה את לחיי ישבנה, מביאה את השיער העבה שבבסיס הזין בדיוק אל המקום הנכון. פיה נפער באנחה קולנית.
"נו, התאוששת קצת?" רכנה אליו. נחיריה התמלאו בניחוח זיעתו היבשה והתליון שעל שרשרת הזהב הדקה שרטט שביל ממקלעת השמש ועד לגרוגרת שנעה בשתיקה. הוא הנהן, ובעיניו יקד רעב מחודש לשדיים התלויים מולו. חלי החליקה עליו, גוררת את פטמותיה הנוקשות על עורו החם, וחשה את הזין פועם במעמקיה. יוסי העיף את התליון אל גבה, חפן את שדיה בידי החייל המיובלות שלו וקבר את פניו ברכות הנדיבה.
פיו ינק בשקיקה פטמה כהה, ואז עוד אחת. שפתיו הרכות ולשונו החמה יצקו שמן למדורה שבין רגליה. האגן שלה חג סביב הציר הלוהט הנעוץ בו, דש, טוחן ותובע את חלקו. ערוותה נלחצה כנגד זו שלו, משלחת בה גצים של עונג. נשימתה התקצרה. היא האיצה. דואט של יבבות גבוהות וגניחות גרוניות התרומם בין החבטות הלחות. ציפורניה ננעצו בכתפיו. פיו התעוות בכאב. ידיים חסונות סגרו על פלחי עכוזה, מעלות ומורידות את אגנה הנוטף, משפדות אותה בכוח. ירכיה הדביקות הלמו בירכיו, דורכות את הקפיץ שבתוכה חבטה אחרי חבטה עד שפקע. ידיה לפתו את אמותיו העבות, מנסות לשווא להחזיק את מפולת הפרכוסים הקולנית שהתמוטטה על הגו המיוזע.
הזמן שקפא הפשיר לאטו. ערימת האיברים התגלגלה אל המזרן בתשישות. זין חם זלג מתוכה בדביקות רטובה, והעולם התפוגג.
כשפקחה את עיניה מצאה את המיטה ריקה. הצליל העז שהעיר אותה הגיע מחדר השירותים. הרצפה הייתה קרירה תחת רגליה היחפות, ופטמותיה התקשו. מאחורי הגב החסון, קשת זהובה ניתזה לתוך האסלה. היא הקיפה את החזה הרחב בזרועה ושדיה נצמדו אל העור החם. "תביא," אחזה באיבר הזקור למחצה והקציפה אותיות במים. תחילה ציירה את האות א', אחריה ו', ס', י', וחוזר חלילה עד שאזל הדיו מהעט המאולתר. מסופקת יותר משציפתה, טפחה על הישבן המוצק וסילקה אותו מדרכה.
ניחוח כבד של נוזלי גוף אפף אותה כשחזרה. היא מצאה אותו יושב בקצה המיטה, מביט בחוסר אונים בטלפון שלו.
"יש לך מטען במקרה?"
היא לקחה ממנו את המכשיר, סובבה ובדקה. "לא כזה," החזירה, "מצטערת. רוצה את שלי?"
"לא." הוא השליך אותו הצידה, "בכלל שכחתי ששבת בעצם."
חלי ליטפה ברכות את החוליות שבלטו דרך העורף הכפוף. "מעניין איך זה קרה," פטמה רכה התחככה בכתף והתקשתה לאיטה.
"מעניין באמת," יוסי הרים את ראשו ולכד את הפטמה השנייה בפיו. הוא עצם את עיניו וינק. תחילה ברכות, ואז בעוצמה שהכאיבה לחלי.
"רעב?" חלי אחזה בסנטרו והתנתקה מהיניקה.
"לא חשבתי על זה," חייך כמו מי שנתפס בקלקלתו, "האמת? הייתי בכיף יורד על איזה סטייק עכשיו."
"הממ. בוא נראה מה יש לנו כאן." חלי פנתה לעבר המטבחון, מנדנדת בהנאה את ישבנה העירום.
"יודעת, יש לך אחלה תחת לגילך."
"לגילי?" צחוקה התרונן. "יש לי אחלה תחת, נקודה." היא טבלה אצבע בגביע גבינה שמצאה במקרר הקטן, וליקקה אותה.  "אבל רק בגלל שאמרת את זה, לא תקבל מציצה. ואתה לא יודע מה אתה מפסיד."
* * *
רוח לוחשת בצמרות האורנים, נושאת את ריחם הרענן, ומלטפת את עורה הקורן של אישה ששיער ערוותה הבהיר מופז בקרני שמש ראשונות. רגליה מושטות לפניה בפישוק מרושל, מורמות על כורסה נוספת, גבה שעון על מעקה עץ והיא ממוללת בידה קווצת שיער בהיר. מבעד לדלת המרפסת, היא מציצה לעבר המיטה הסתורה. מבטה נח על המקום בו מתרומם הסדין כאוהל, וחיוך מתפשט על שפתיה למראה הצעצוע שלה, שקוע בשינה מתוקה.

 

4 תגובות בנושא “הצעצוע של חלי

 1. האם שייך לקבל את הפוסט – הסיפור, במייל עצמו ללא קישור לאתר האינטרנט?

  אהבתי

  1. תודה 🙂
   לגבי פרובוקטיביות – אף פעם לא הייתי פרובוקטור גדול, חוץ מאולי ב'טרמפ'. לגבי קינקיות – אני חושב שאדיפליות על גבול הפדופיליה לוקחת בהליכה הרבה דברים.

   אהבתי

תגובות

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s