דיני חוזים

היא הייתה אישה יפה, והרווח הקטן הזה בין השפתיים גרם לו לחשוב על כל המקומות בגוף בהם יכלו לבקר. הוא זז במקום בחוסר נוחות. אם לא היה צריך לסגור את החוזה עוד היום, כבר היה מציע לה דרינק אחרי העבודה. העיניים שלו נדדו אל המחשוף. בעיני רוחו גילו אצבעותיו את השדיים התפוחיים שהסתתרו שם ולשונו טעמה את הבושם שעלה מצווארה, שכעת היה רכון אל המסך, אך בדמיונו היה מתוח לאחור, בהזמנה לטייל במורדו אל הגבעות הרכות.

אי אפשר להתרכז ככה. אולי עדיף להזמין אותה לארוחה. כמו שצריך. הוא דמיין את ידו מחליקה מתחת לשולחן לאורך הירך ואת ההזמנה המובלעת בפישוק שהתרחב רק קצת. אצבעותיו קפאו מעל המקלדת, מבקשות לחוש את החמימות הרכה תחת מקשי הפלסטיק הנוקשים. באמת שצריך לעשות משהו עם הלחץ הזה במכנסיים.
היא בטוח תדע מה לעשות עם זה. הלשון שלה, רטובה וורודה הבליחה בין השפתיים. מתחת לשולחן? לא. אולי בשירותים, או בסמטה מאחורי המסעדה, חשוך שם ואף אחד לא יראה אותה מושכת את הזין שלו מתוך המכנסיים ומלקקת את כל אורכו. כן. ככה בדיוק. השפתיים היפות שלה ייפרדו ויחליקו סביבו ברעב שאין בינו לבין הארוחה שסיימו דבר.
הלב שלו פעם כמו פטיש. אחרי שתלקק את שאריות הנוזל החם מזוויות הפה, הוא ישעין אותה על המכונית שמאחוריה הסתתרו, יפשיל את החצאית ויהיה לה ממש קשה לא לצעוק כשהמיצים שלה ייזלו לו על הסנטר. אחר כך כבר יהיה מוכן להיכנס בה עד הסוף ולראות את העיניים השחורות מצטמצמות במאמץ ואז מתרחבות בפורקן. הוא התנשף.
"תגיד רמי, מה עם סעיף כ"ג?"
"רגע. אני עוד תקוע בסעיף ז'."
בטח שהוא תקוע. כבר כמה זמן שהיא רואה אותו מאבד פוקוס בעיניים. לפחות יש לו מספיק נימוס לא לנעוץ בה את המבט שלו, למרות שדי ברור שהוא רוצה לנעוץ בה משהו אחר. זה לא באמת הוגן כלפיו. גם לא הוגן כלפיה, אבל מאשה התעקשה, וכשלמאשה נכנס משהו לראש, שום דבר לא יוציא את זה ממנה.
עוד גל של עונג טיפס במעלה גופה. הפעם, הייתה בטוחה, לא הצליחה לגמרי להחריש את האנחה. היא הצמידה את ירכיה חזק-חזק, וקיללה את עצמה שהסכימה. כמה זמן זה יימשך?
ברור שיכלה פשוט ללכת לשירותים ולהוציא את ביצת הסיליקון הקטנה. אפילו יותר קל פשוט לכבות את האפליקציה שנותנת למאשה לענות אותה ככה. ממתי היא עושה מה שקל ופשוט? לא. אין מצב שמאשה מנצחת בהתערבות הזאת. רק חבל על רמי. מסכן. העיניים שוב ברחו לו. לו רק לא הייתה צריכה להרטיב את השפתיים כל פעם. כאילו כל המים בגוף שלה מתנקזים עכשיו למקום הלא נכון.
היא הסתכלה בשעון. מעניין אם יש לו מי שתטפל בו אחר כך. אם הייתה בקטע, אולי הייתה עושה לו טובה, משחררת לו קצת לחץ. בכל מקרה מאשה מחכה לה לקצור את מה שזרעה.
"איך רק סעיף ז'?  חייבים לגמור עכשיו."
חייבים לגמור, מה? אולי בכל זאת הוא לא לבד בעניין?
"חייבים, אני יודע. אבל קשה לי להתרכז."
מאשה הציצה מפתח בית הקפה ונופפה לה לבוא. היא קמה בזהירות, לא לגמרי סומכת על יציבות רגליה.
"אני בטוחה שקשה לך, אבל צריך לסגור את זה השבוע."
עיניו ליוו את הישבן המושלם לעבר היציאה. בדמיונו, הניח יד בהתעגלות שעולה מהחריץ, בדיוק איפה שהיד של הבלונדינית עכשיו.

 

2 תגובות בנושא “דיני חוזים

תגובות

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s