אהבה בלובר / סו NH


אני חושבת שאני רואה את פניך שוב מעברה השני של רצפת השיש של המוזיאון. זה לא יכול להיות צירוף מקרים! אני בטוחה שראיתי אותך קודם ליד המזרקה בפארק. הסתכלתי על המלאכים החמודים שמשתינים למים ואתה נעצת עיניים בעירום של האלה השרירית שמתנשאת מעל המתזים הראשיים. ואני די בטוחה שזה אתה היית בלילה שעבר על הגשר מעל הסיין בוהה אל המים הזורמים לאיטם. ועכשיו במוזיאון דרכינו מצטלבות שוב.

אני מחליטה לעקוב אחריך לעת עתה. בתחילה אתה נמשך לציור ענקי שמתאר כתריסר נשים וגברים מכרכרים בעירום בגיא אביבי.   ואז אתה עוצר מול פסל ריאליסטי של גבר ואישה עירומים מחובקים. משטח הגרניט המבהיק מזכיר לי את מעטה הזיעה שהיה מכסה את גופי אם אני הייתי נתונה בחיבוק כזה. הסקרנות שלי לגביך התחילה בגלל צירופי המקרים, אבל כעת אני מרגישה קנוקנות ראשונות של תשוקה מזדחלות בשרירי. תשוקות שאינן מתאימות במקום ציבורי כזה.

לבסוף אתה נעמד מול ציור מופשט ענקי, מלא במערבולות צבעים עזים. אני לא משוכנעת שלזה התכוון האמן, אבל עלי הציור משפיע בצורה חושנית לגמרי ואפילו אירוטית. האדומים הארגמניים וגווני הגוף מעלים בנפשי דימויים של חלקי גוף שונים: שפתי כוס   פשוקות…. ישבנים מעוגלים… איברים זקופים….. פטמות נוקשות… שפתיים רטובות ולשונות. היה ברור לגמרי מה אני רואה. משכתי את עיני מהציור הממגנט כדי לבדוק אם המשכת הלאה. לא. אתה עדיין מול הציור הענקי. באופן לא רצוני עיני נעות במורד גופך, גם עליך הציור משרה מיניות, ומעידים על כך מכנסי החאקי שלך שמתוחים על זיקפה מזדקרת. בהביטי בהשפעת התענינותך בציור, אני חושבת שאני כמעט יכולה להבחין בזין שלך פועם באיטיות בתוך המכנסים הדקים שלך.

מעולם לא הייתי אמיצה במיוחד או ישירה עם זרים. אבל אני לבד פה בפריז. אף אחד לא מכיר אותי או יבקר אותי על חוצפתי. אני נושמת עמוק ונעה חרש לעברך, מתעלמת מעשרות חובבי האומנות מסביב. אני מתגנבת לצידך בדממה ומפנה את פני לשלך. בלחישה מחוספסת אני אומרת "לציור הזה יש אותה השפעה עליך כמו עלי", ותוך כך ראשי נוטה למטה ובגלוי אני נועצת מבט באוהל שבמפשעתך. אני לא מאמינה שאני עושה את זה, אבל הולכת על זה בכל זאת.

כשראשי מופנה חזרה למעלה, עינינו נפגשות ואנו מביטים זה בזו במשך שעות, או כך זה נראה.   חלק ממני רוצה לברוח הכי מהר שאפשר, אבל אני נוטלת את ידך בידי. אני יודעת שכף ידי לחה, אבל שלך לוהטת יותר. אני מובילה אותך לאורך הקומה, אבל אתה נראה בשוק. כששאלה מתחילה לצאת מפיך אני מושיטה את אצבעי ומניחה אותה על שפתיך להשתיקך, ואז אני דוחפת את קצה האצבע בין שפתיך וכנגד שיניך. אחרי רגע של התנגדות, שיניך נפתחות ואני מחליקה את אצבעי על לשונך ומפתלת אותה סביבה באיטיות. ההפתעה בעיניך מתפוגגת, ואני רואה שאתה מוכן לבטוח בי. אתה יודע שאני חושבת גם על העונג שלך ולא רק על שלי.

אני אוחזת בידך ומובילה אותך הלאה אל המעלית. אנחנו נכנסים ואני לוחצת על הכפתור שלוקח אותנו מטה אל מסדרון אפלולי במרתף. נראה כאילו חזרנו בזמן אל ימי הביניים. אבל אני מכירה את הדרך, מאז שהייתי סטודנטית לאומנות לפני שנים רבות בפריז. בחושך אנחנו מתקדמים בפרוזדור ואני פותחת דלת למחסן ענקי שמואר ע"י נורות חשופות הרחק למעלה בקשתות המהדהדות של התקרה. זה כל כך מסתורי ומצמרר ואני מעקצצת מהתרגשות. איך שאנחנו עוברים בדלת, אני מקיפה אותך וחופנת את מפשעתך מאחור, מודאת במהירות שלא איבדת את הזיקפה. לחיצה מהירה, ומאחוריך אני דוחפת אותך קדימה, עד שאנחנו עומדים באיזור מוקף בציורים ובפסלים אירוטיים. כאן מאחסן המוזיאון את יצירות המופת שנחשבות יצריות מכדי להציגן לקהל הרחב.   צוות המוזיאון מחזיק אותן כאן בתצוגה למטרות מחקר (אבל אנחנו יודעים למה באמת הם שם – לא?). אתה עומד נדהם, גופך נוקשה מסקרנות והלם ואני לא מרגישה יותר שום עכבות בנוגע למה שאני עושה. אני צונחת אל ברכי (הבטון הקר ניגוד גמור למה שאני מרגישה זורם בעורקי) ואני פותחת את הכפתור שמעל החנות במכנסיך, ואז מושכת במהירות את הרוכסן. מבלי לבזבז שניה אני משחילה את אצבעותי בגומי של תחתוני המעצבים שלך ומושכת אותם ואת מכנסיך כל הדרך למטה. הזין שלך מזנק לאויר, מתקשת מעלה לעבר התקרה הגבוהה. אני מורה לך לצאת מתוך הערימה ואז אני נושפת זרם אויר על ראש הזין שלך שנפוח מכל הדם החם שממלא אותו. אני מדגדגת את הביצים שלך ומפשקת את רגליך. אתה כמו בטראנס כשאתה מתבונן בי סוגרת את שפתי על קצה הזין שלך וחולבת בעדינות את אשכיך. כשאני מושיטה את אצבעותי ולוחצת את קצותיהן קדימה ולמעלה באיזור שבדיוק לפני חור התחת שלך, אני דוחפת טיפה של טרום-שפיך במעלה הזרג הנוקשה שלך, והיא נוזלת על שפתי. הטעם כל כך מלוח ומפתה. כשאני מרחיקה את ראשי, חוט דק של הנוזל נמתח בין שפתי לזין הפועם שלך. הוא שקוף ומתנוצץ כמו זכוכית מותכת של מנפחי זכוכית.   בבת אחת אני דוחפת את ראשי ולוקחת אל פי את הזין שלך הכי עמוק שאני יכולה ופוצחת בסידרה של מציצות קצרות וחזקות שגורמות לברכיך לרעוד. ואז אני מתנתקת.

אתה מביט מטה באכזבה גלויה אבל אני מחייכת חיוך רחב, שפתי עדיין רטובות מהטרום-שפיך שלך. אני מובילה אותך אל פסל אבן גדול המציג שתי דמויות גדולות פי שתים מהמציאות. הגבר יושב על אבן חלקה והאישה השופעת יושבת בחיקו, גבה על חזהו השרירי. היא משופדת על הזין שלו. למען האמת אפשר לראות רק את הביצים שלו, אבל לא צריך הרבה דמיון כדי לראות את הזין שלו עמוק בתוך בטנה. פניה מופנים מעלה והיא בבירור בלהט של אקסטזה.

אני מושכת מעליך את חולצת הגולף, ואז מורה לך לשבת על הפסל. אתה מתישב בחיקה של האישה. השיש ודאי קר למגע כנגד הישבן המיוזע שלך, כי אני רואה אותך מצטמרר והזין שלך מתנדנד. אחרי שאתה מתמקם בנוחיות אני מגרה אותך בסטריפטיז בוטה. אני חשה כל כך פרועה ומלאת תעוזה וללא אף טיפת אשמה על כך. ואני אוהבת להיות כל כך בשליטה. לרגע לא נתתי לך לבחור מה יקרה. לא שנראה לי שיש לך תלונות –רחוק מזה.

עכשיו עירומה אני מלטפת את שדי ודוחפת אותם אל פני. בקושי אני מגיעה עם הלשון ללקק את קצות פיטמותי, והן מתגרות ומתקשות למעין קצות עפרון גדולים (הצד של המחק). ידי הימנית צונחת אל תוך שיער הערווה הדליל שלי ואני כורעת. ברכי נפשקות רחב, ואני מתבוננת בך מביט בי, מלטפת לטיפות ארוכות בין שפתי הכוס שלי. ידי האחרת ממשיכה לחלוב את שדי, צובטת חזק את הפיטמות. ראשי נזרק קדימה ואחורה מצליף את בלונד שיערי הארוך סביב כתפי. מאחורי, אני יודעת יש עוד פסל של גבר עירום בגודל מלא, עומד זקוף ואיברו גם. הוא לא נימול, והרכסים של עורו מבהיקים במרקמם. הוא עשוי מברונזה מבריקה.   מבלי להסב את מבטי, אני מדשדשת, מניעה עצמי בהדרגה לאחור עד שאני מרגישה את פאלוס המתכת הקר על אחורי. אני רוכנת קדימה ואוחזת בברכי ואז בשיא האיטיות נותנת למשקלי לנטות לאחור, וזין הברונזה של האל העתיק הזה פוער בהדרגה את שפתי הכוס שלי וחודר לתוכי. שוב הניגוד הקיצוני של חום וקור. רעד נשלח במעלה גבי, ויד אחת נשלחת ללטף את דגדגני. אני חשה את כל קפלי העור הקשים והורידים הבולטים על הזין המופלא של האל הזה.

כשאני מרימה את מבטי אליך, אגרופך סגור על הזרג הקשה שלך, ואתה עושה לעצמך ביד. בנוקשות אני מצווה עליך לחדול, עליך לשמור את זה בשבילי. למרות הפתעתך מנחישותי, אתה ממלא אחר הוראתי, ואתה מניח את ידיך משני צידי רגליך, אוחזות בירכי האבן של האישה עליה אתה יושב. הזין שלך נוצץ מטרום-שפיך ששאבת ומרחת. אני נעה הלוך ושוב על הזין האלוהי וזה כל כך טוב. המתכת מתחממת והיא כה הלקלקה מנוזלי. ריח הסקס שלי אופף אותי. אני נחלצת מעל הזין, רוכנת ומלקקת את הציפוי הרטוב.

כעת אני ניגשת אליך, ועולה על הפסל. פני כלפי הפסל הדומם שזה עתה גמרתי לזיין. אני רוכבת על רגליך וצונחת על הזין שלך באיבחה אחת. הוא מרגיש לא פחות קשה מהזין של הפסל, אבל בהחלט הרבה יותר חם. אני עדיין פעורה מהזיון של האל (בעצם אני זיינתי אותו לא?) אז הזין הארוך שלך נכנס עד הסוף ללא התנגדות של ממש.   אני לא ניתנת לעצירה עכשיו. ידיך אוחזות במותני וביחד אנחנו מניעים אותי – מעלה מטה, פנימה והחוצה. שדי מתנדנדים בפראות. ידי על ברכיך לשיווי משקל, ואני מסתכלת על הזין הרטוב והיפה שלך נגלה ואז מסתתר שוב ושוב. שפתי הכוס הנפוחות שלי עוטפות עצמן סביבו, מנסות למשוך אותך פנימה בכל פעם שאתה יוצא. מתחת הביצים השעירות שלך מכוסות במיצי הנוטפים. ומתחתיהן ביצי האבן של הגבר שמתחת לכל האקשן הסוער הזה. עוד ניגוד: המנוחה המוחלטת של הפסל לעומת השחרור הפרוע של הזיון שלנו עליו.

מאחר שאחיזתך במותני איתנה, אני מושיטה יד אחת   ומשתעשעת בביציך, ועם השניה אני חוזרת ללטף ולצבוט את פטמותי. אשכיך רגישים להפליא, אני מגלה, שכן שניות אחרי שאני מתחילה איתן, אתה כבר באורגזמה מטורפת. כשאתה מתחיל להתנועע באקסטזה, אני צריכה לאחוז בראשה של האשה מעלינו. אני מושכת את עצמי מעלה בעוד אתה ממשיך לנעוץ מעלה פעמים ספורות, ואז יורדת חזרה והזין שלך מחליק החוצה.

אתה נראה בהלם, אבל אני עדיין לא קיבלתי את האורגזמה שלי. אני לא מתכוונת להשאיר את זה ככה. אני מושכת אותך ונכנסת לתנוחה חדשה על הפסל. אני משעינה את גופי לפנים, על ירך האישה וראשי נח בדיוק מול המפשעות המעורבבות. שפתי כמעט נוגעות בביצי האבן של הגבר. ישבני מונח בדיוק מעל לברך של האישה ואני מורה לך לענג אותי עם פיך. אתה ניצב על הרצפה, וראשך בדיוק בגובה הכוס שלי. תוך שאתה נועץ מבטך בכוס התפוח שלי וסופג את הארומה החזקה של מיצינו המעורבבים, אני מכווצת את שרירי הכוס שלי פעמים מספר, ומרגישה את פניני השפיך שלך גולשים החוצה ועל האבן. אבל אינני רוצה שתחדול ואני מתעקשת שתתחיל לעבוד.

הליקוקים הראשונים שלך מהוססים, ואני קולטת שאתה לא רגיל כמוני לטעם של שפיך. אבל תוך זמן קצר אתה תופס קצב ועד מהרה אתה מלקק אותי בלקיקות ארוכות שמתחילות בדגדגן ונגמרות אי שם ליד עצם הזנב. זו הרגשה חלומית, אבל לבסוף אני מבקשת שתתרכז בדגדגן, מה שאתה עושה בשקיקה. מיצינו המעורבבים עדיין נוטפים על לשונך ואז אני מרגישה שתים מאצבעותיך נדחפות פנימה. אני יכולה לשמוע את הקולות הרטובים של נבירת אצבעותיך. אני מתארת לך איך למצא את נקודת ה G שלי. תוך מספר נסיונות אתה שם ואני מנחה אותך לעסות אותה בתנועות מעגליות. אני מושיטה את ידי לאחור ומפשקת את פלחי ישבני לאפשר לך גישה מלאה. האגודל שלך מרפרף בקלילות על חור התחת שלי. הדגדגן, הכוס וחור התחת כולם מגורים בו זמנית, ולזה אני מוסיפה את מעיכת שדי על ירך האבן של האישה. אני בוהה קדימה במפגש בין הביצים של הגבר לכוס של האישה. כאשר אני מושיטה לשון לעבר החיבור הקר של השניים, אתה מכרסם את הדגדגן שלי ומוצץ את שפתי הכוס אל תוך פיך. זה מושלם ואני מיד עוברת את הסף לתוך אורגזמה מדהימה. אני גומרת וגומרת. אני לוחצת בחוזקה את פלחי עכוזי עם ידי. גל אחרי גל שוטפים אותי ואצבעותיך רוטטות על נקודת ה G. אני גומעת אויר בין הפעימות החשמליות של כל גל שמכה, והכוס שלי נלפת על אצבעותיך. אני מרגישה את חור התחת שלי הולם סביב אגודלך. האורגזמה שלי נמשכת כל כך הרבה זמן…. עד שלבסוף היא דועכת. אני לוקחת רגע לאסוף את עצמי, ואז אני מרחיקה את פניך ואת ידיך ומנשקת אותך נשיקה עמוקה, לשוני חודרת עמוק לתוך פיך. אז אני מדלגת מהפסל ובעוד אתה עומד שם בתדהמה, אני מתלבשת והולכת. רגע לפני שאני נכנסת למעלית אני צועקת אליך שאהיה בז'נווה כל שבוע הבא וכנראה נפגש שם. זה יהיה תורך לשלוט.

Louvre love by Sue NH

תגובות

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s