משהו אדום צמוד / מארק אסטר


Five A.M.
Friday morning
Thursday night
Far from sleep…

חמש בבוקר
יום שישי
חמישי בלילה
רחוקה משינה

11 בלילה למעשה, ליל שבת. פאט אלן ואני ישבנו ליד שולחן קטנטן בבר קטן וצפוף, טורי אימוס נושפת סקס ותמימות לאויר המלא עשן. איננו מדברים, רק לוגמים מהמשקאות שלנו, מעריצים זה את זו, מחזיקים ידיים, משלבים אצבעות. מדי פעם היא לוקחת את ידי ומעבירה אותה על פניה, אצבעותי על שפתיה. אנחנו נאהבים כבר שבוע. אני לא יודע מה היא חושבת, אבל בעיני רוחי היא שוב עירומה, שרועה על גבה בכורסתה, מתנשמת בכבדות, צוחקת וגומרת.

Yes I wore
A slinky red thing
Does that mean I should
spread
For you
Your friends
Your father
Mister Ed…

נכון לבשתי
משהו אדום צמוד
זה אומר שאני צריכה
לפשק
בשבילך
לחבריך
לאביך
למר אד

"הו!" איש רזה ואדמומי צחק מעבר לשולחן אל חברו העגלגל והחיוור. "ממש הפתעה! תתלבשי ככה במקום הלא נכון, דברים יקרו לך. בגלל זה הן מתלבשות ככה בכלל. אתה מבין? הפרינציפ של הסכנה" והוא שוב צחק.

בבת אחת נהיה שקט, ומעגל נוצר סביב שני הגברים, לא ממש בגלוי, רק מין התרחקות כזאת, ועיניים מופנות לכיוון אחר. הרזה הסתכל סביבו על כלום, ונעשה יותר שקט. אולי זה בר קטן ומלוכלך בצד הלא נכון של העיר, אבל זה ממש ליד המקלט לנשים.

"אז?" אמרתי לפאט, לוקח את ידה בשתי ידי וסופר את אצבעותיה.

"אז?"

"אז לא הצטרפת למועדון מבטי הגינוי שם. אדיוט הא?" פאט היתה לבושה במשהו אדום צמוד בעצמה באותו ערב, צמוד ומבריק וקצר ועם מחשוף עמוק מלפנים.

"תלוי," היא אמרה, לקחה את ידי וערסלה אותן מתחת לצווארה, כנגד הלובן של גרונה. רציתי לאחוז בשדיה, לחוש את רכותם הכבדה באצבעותי.

"תלוי?"

"טוב, אם הוא התכוון לזה בצורה תאורטית, זה כנראה נכון. לגבי, חלק מה-היי בלבישת בגד לוהט, זה הידיעה שאני לוהטת, שאנשים חושקים בי, שאני לובשת משהו שיהיה טיפשי ללבוש במקומות מסוימים. סקס הוא אפל ועמוק ומסוכן.  קראת את פגליה?"

לא קראתי.

"מצד שני," היא הרימה את ידי אל שפתיה והעבירה את לשונה על כפי, "אם הוא התכוון שזו סיבה או תירוץ, ושלא צריך לתלוש לאנס את הביצים ולתקוע אותם לגרון שלו," והיא שחררה את ידי ושקעה אחורנית בכסאה, "אז איאלץ לחלוק עליו."

המלצרית, משתלשלת בין השולחנות, מילאה את כוסותינו וזגזגה הלאה.

These things go through your head
When there's a man on your back
And you're pushed flat on your stomach
It's not a classic Cadillac…

אלה הדברים שעוברים לך בראש
כשיש גבר על גבך
ואת נדחפת על בטנך
זו לא קדילאק קלאסית…

"אלוהים," התנשמה פאט, "איך שיר על דבר כל כך נוראי יכול להיות כל כך סקסי?"

"אני חושב שזה הקול שלה."

"הקול שלה," היא עצמה את עיניה ולקקה את שפתיה, הן התנוצצו באור, ואני רציתי להעביר את לשוני עליהן.

"נראה לי שאת חמה הלילה," אמרתי. היא פקחה את עיניה, כיווצה את שפתיה, רכנה אלי שוב מעל השולחן ולקחה את ידי.

"אתה חושב? נראה לך שאני רטובה?"

"את רטובה?" שאלתי.

היא הושיטה אצבע והפילה מהשולחן כפית. "תבדוק בעצמך," היא לחשה, ונשקה לגב ידי.

מתחת לשולחן היה מטונף וחשוך, תלתלים של עשן סיגריות שטים בעצלות בחדר מלא רגליים. ברכיה של פאט היו פשוקות, ובמעלה ירכיה הארוכות והחלקות היה המשולש הכהה והרטוב של תחתוניה. הושטתי את ידי בין ברכיה, אך היא לחצה אותה בין רגליה, אופפת את אצבעותי בבשרה. ירכיה שחררו אותי, והתישבתי חזרה.

"אני רטובה?" שאלה.

"רוצה לעשות משהו מסוכן?" אמרתי. הזין שלי פעם בתוך מכנסי. היא נגעה בשוקי בכף רגלה.

"עומד לך?" שאלה. היא ידעה שכן.

הפה שלי התיבש. היא נטלה את אצבעי בין שפתיה ומצצה אותה קלות, מביטה לתוך עיני. היא חייכה. "שתי דקות," היא אמרה, " הדלת משמאל לשרותי הבנות."

היא קמה במהירות ועברה בין השולחנות לאחוריים אפופי העשן של החדר. קולה של טורי התערסל יחד עם ישבנה המופלא של פאט. התבוננתי במחוג השניות זוחל על לוח השעון.

הדלת משמאל לשרותי הבנות היתה סתמית ונוקשה. היא נפתחה אל תוך חדרון בגודל ארון, מבולגן ומאובק ובצידו השני  דלת נוספת. פתחתי אותה ויצאתי לתוך הלילה אל סמטה קרה. שמעתי רעש לצידי, פניתי ופאט היתה בזרועותי, גופה לחוץ אל גופי, פיה חם ודורשני על פי. משכתי בזרועותיה צמוד יותר, ולשוני תרה את פיה. היא נאנחה וגיששה אל מכנסי. הזין שלי זינק אל האויר העומד, טיפת דמעה מנצנצת ברטיבות בקצהו. פאט נטלה את המוט בידה וסחטה בעת שפיה ננעל על צוארי. ידי לשו את שדיה מבעד לשמלה.

היא סחטה וליטפה לי את הזין ביד אחת, וידה השניה הובילה את אצבעותי במורד גופה, מתחת לחצאית ואל בין רגליה. חשתי את הכוס שלה רך ומלא מבעד לבד הנוטף של תחתוניה. היא פשקה את רגליה וגרגרה כשלחצתי את אצבעותי אליה. ואז החלקתי את תחתוניה במורד ירכיה, והיא שפשפה את הזין שלי על עצמה, על העור הרך של בטנה, דמעות זין נמרחות על פנים חצאיתה. התנשמתי ועצמתי את עיני, ידי על ישבנה. היא הסתובבה בזרועותי, הזין שלי מחליק על עורה , על מותנה, אל החריץ שבין ישבניה. היא התכופפה והשעינה את ידיה על משהו בחושך, מהדקת את עצמה אלי. התקדמתי ונכנסתי לתוכה, הזרג הקשה והרעב שלי מחליק בקלות לתוך הנרתיק, חודר אליה, פותח אותה, והיא צעקה.

"אם תהיי קולנית," סיננתי, מחליק את הזין מתוכה ובחזרה פנימה, ידי על מותניה מזיזות את גופה קדימה ואחורה, "אם תהיי קולנית, מישהו עלול לשמוע." היא התנשמה ונאנחה חזק יותר. הושטתי יד אחת אל בין רגליה במקביל לצינור הזין שלי, וליטפתי לה את הדגדגן תוך שאני מזיין אותה.

הלילה השמיע את קולותיו, חריקות ושריקות, מכוניות רוחשות על הכביש. "אני חושב שמישהו בא!" אמרתי, "תהיי בשקט!" ונעצתי את עצמי לתוכה, ומרחתי את מיציה על הדגדגן שלה וליטפתי אותה חזק יותר.

"אוהההה. אוהההממממם! אהההה!" היא גמרה מהר ועמוק בחשיכה, ובעודי דוחף מהר יותר אל ומתוך הרטיבות המתוקה של הכוס שלה, התפעלתי מהיחום המדהים של האישה הזאת, ראשה משוך לאחור, אובד בתוך אורגזמה שלחץ גופי עליה ובתוכה מחולל, ידי על עורה, בשרי קבור בתוכה, והיא גמרה וגמרה במשך זמן רב כשאני נאנח וגונח. מותנינו נעים במקצב מופלא ובדיוק כאשר איבדתי שליטה, גופי מתמזג אל שלה, נשימתי מתואמת לדחיפות ירכיה, הזין שלי פועם והולם, והזרע הלבן הסמיך נורה ממני, לתוכה, וכשגמרתי מעכתי אותה אלי ונהדפתי אליה, והיא כמעט נפלה, מחזיקה את עצמה בזרועותיה וברגליה כנגד דחיפות פליטתי האחרונות, גונחת במלאי אותה.

חזרה בבר, ליד שולחננו, ישבנו ונגענו זה בפניו של זה וחשבתי על לקחת אותה הביתה ולזין אותה שוב, לפתוח אותה ולטעום אותה ולגרום לה להרטיב ולמלא אותה בשפיך. ג'וני מיטשל שרה על אהבה מהרמקולים.

"אז," אמרתי, "אם מישהו היה בא ומנצל את החושך בזמן שחיכית לי בסמטא, היית…?"

היא רכנה קרוב לעברי מעל השולחן, שדיה יפים ועגולים, ונישקה את פי והניחה את שפתיה סמוך לאזני. "תולשת לו את הביצים," לחשה, "ודוחפת לו אותן לגרון."

My Friends the Allens – Slinky Red Thing by Mark Aster

תגובות

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s