מתנה

באת אלי לבושה בצעיף, כמו שדיברנו. צעיף משי ארוך בצבע  בורדו עמוק כמו היין ששתינו. הצעיף כרוך סביב שדייך בלולאה, נקשר ויורד  על גבך, מכסה בקושי את חריץ ישבנך, עובר בין רגלייך מהודק אל ערוותך היפה ונקשר שוב בין השדיים.

רק מעיל היה מותר לך ללבוש עד שנכנסת למכונית, והיו כל כך הרבה רמזורים בדרך אלי. האופנוען הזה שכמעט עשה תאונה יחלום עלייך בלילה, או יספר לחברים בפאב על הכוסית שנהגה בעיר חצי עירומה.

אני פותח את מתנת יום ההולדת שלי, פורם את הקשר. נשימתך כבדה. הפטמות שלך זקורות כנגד הבד העדין, והעיניים שלך  גחלים לוחשות. לאט מסיר את העטיפה, מקרב את הצעיף הרטוב אל אפי ושואף עמוק את ניחוח הייחום שלך. במשיכה נוספת אני משחרר את שדייך היפים.

אני נותן לך ללגום מהיין, ואת היתר את שופכת על בטנך, ואני שותה אותו מנקודת ההיקוות שלו בין רגלייך. כשנגמר היין אני מלקק את שפתייך התחתונות, מעביר את לשוני הרחבה מלמטה למעלה, טועם ממך, מרגיש את חומך. אני מרים  לך את הרגל ומלקק באחורי הברך את הנקודה הזו שלך שרק אנחנו מכירים. כשאת מתפתלת אני יודע שאת מוכנה, אבל אני עדיין לא רוויתי ממך, ואני מצמיד את פי אל שפתייך התחתונות לעוד נשיקה ארוכה. לשון חדה חודרת ביניהן, ננעצת, מרפרפת, מתעגלת ומלטפת מלמעלה למטה ומלמטה למעלה.

ידיים חמות, חזקות חופנות שדיים. אצבעות מלטפות פטמות, מתגרות ומגרות. אני שומע אותך נוהמת, מתנשפת כשהפה שלי מתרחק במורד ירך ימין, לשון לוקקת במעלה ירך שמאל, מקיפה באטיות את משולש הערווה שלך. את מרימה אגן, מבקשת עוד, ואני נענה בלשון שמרפרפת סביב הדגדגן הרגיש שלך.  זרם חשמל עובר בגופך דורך אותו, מקשת אותו לאחור בציפיה.

מעגלים  הלשון סובבת. לא נוגעת. זו המתנה שלי, לא שלך. הלשון עכשיו רכה, אופפת אותך, וברגע מתקשה, ומתמקדת רק שם, בדגדגן. אני מרגיש אותך גואה, מתרוממת, ואז אני מרפה, מתרחק. את שונאת את העינוי המתוק, את אוהבת את מתיקות העינוי. את רוקדת על הסף.

עכשיו אני מתפשט. לאט. חולצה. לשון לאורך הירך. נעליים. אני יונק את הפטמות. את רוצה עוד, ואת רוצה עכשיו, אבל את יודעת שאם תזיזי אצבע, יפוג הקסם. מכנסיים. לשון חוקרת את הטבור. גרביים. הבהונות נמצצים אחד אחד. הבטן שלך מתכווצת ורפה, השדיים שלך עולים ויורדים עם הנשימה המהירה. את על הסף, נשארת שם בלי לרדת, בלי לנסוק.

תחתונים. נשיקה עמוקה, ארוכה, מלאה בטעמים שלך. הלשון שלך מתלפפת בשלי, רוצה אותה, דורשת אותה. ראש הזין שלי מתחכך בשפתיים הרטובות, מעלה ומטה באיטיות שאין לה מידה. הן נפשקות לקבל אותו, בחום, ברטיבות. אני מחליק לתוכך כמו סכין חם בחמאה. אני בתוכך, את לוהטת סביבי, פועמת. יש עוד מקום אחד שגילינו, הלשון נוגעת שם, ואת מתפוצצת, מתהדקת סביב הזין שלי כמו מלחציים מקטיפה,  הרגליים שלך מפרפרות סביב, והאצבעות שלך חופרות לי בגב.

עכשיו אפשר להתחיל.

תגובה אחת בנושא “מתנה

תגובות

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s